• Pierwszy dzień wiosny

23.03.2022

W poniedziałek, 21 marca 2022 oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Tego dnia wiele się działo: dzień bez plecaka, nowa "Rada Pedagogiczna", palenie Marzanny, a na koniec ognisko i pyszne kiełbaski.

• Wycieczka

23.03.2022

Grupa uczniów naszej szkoły odwiedziła stolicę. Wzięła udział w Targach Warsaw Home Green Days w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, gdzie architekura krajobrazu mogła poszerzyć swoją wiedzę zawodową. Można było zapoznać się z najnowszymi trendami w urządzaniu terenów zieleni w elementy małej architektury. Na wycieczce nie zabrakło też czasu na krótką powtórkę historii. Odwiedziliśmy Starówkę, Grób Nieznanego Żołnierza. Wieczorem zmęczeni ale pełni wrażeń ruszyliśmy do Nadroża.

23.03.2022

8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Panowie bardzo starali się, by ten dzień był wyjątkowy. Poza goździkami i rajstopami dawanymi w prezencie z przymrużeniem oka, zorganizowali przezabawną akademię. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w poniższej galerii, a wszystkim kobietom życzymy dużo zdrowia i uśmiechu!

• Wybory do SU

20.03.2022

3 marca 2022 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nadzorowała je komisja w składzie: opiekun Samorządu - p. Marzena Drwencka oraz przedstawiciele klas: Kacper Pniewski, Szymon Witkowski, Paulina Skrobisz, Kamila Olszewska i Dominika Bieńkowska. Nauczyciele i uczniowie głosowali na pięcioro przez siebie wybranych kandydatów spośród prawie dwudziestki zgłoszonych.

10 marca odbyło się zebranie uczniów z najwyższą liczbą głosów, podczas którego dokonano za zgodą zebranych przydziału funkcji i obowiązków.

NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2022/2023

• przewodnicząca - Agata Małkińska
            • zastępca - Paulina Szulc
            • sekretarz - Kamila Błaszkiewicz
            • skarbnik - Sylwia Kuźnik
            • gazetkarze - Artur Konopacki i Maciej Szwajkowski
            • członkowie - Nikola Dopierała, Paulina Wiśniewska, Wiktoria Dankowska i Dawid Petrykowski

Nowemu zarządowi życzymy satysfakcjonującej pracy ku pożytkowi nas wszystkich!