• Nabór uczniów ZS CKR w Nadrożu na zagraniczne praktyki zawodowe w Grecji

17.01.2023

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000080070 w ramach Programu Erasmus Plus

Projekt skierowany jest do 27 uczniów naszej szkoły z kierunków:

• Technik Architektury Krajobrazu-7 osób
                      • Technik Weterynarii- 12 osób
                      • Technik Inżynierii Środowiska i Melioracji-8 osób

Uczniowie, którzy zakwalifikują się do udziału w projekcie, wezmą udział w dwutygodniowych zagranicznych praktykach zawodowych w Grecji w terminie 16.04.2023-29.04.2023r.

Harmonogram rekrutacji:

18.01.2023 -rozpoczęcie rekrutacji

25.01.2023-zakończenie rekrutacji

30.01.2023-opublikowanie listy zakwalifikowanych oraz listy rezerwowej

Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 25.01.2023 u wychowawcy. Formularze dostępne są do pobrania na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkolnym. Wszelkich informacji udziela koordynator szkolny A. Lipska.

• Uwaga

02.01.2023

W dniach 9 i 10 stycznia 2023 r. w naszej szkole uczniowie będą zdawać egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. W związku z tym są to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

02.01.2023

9 grudnia w Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku odbyła się Gala wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Tego dnia stypendia otrzymali najlepsi uczniowie z powiatów : aleksandrowskiego, radziejowskiego, lipnowskiego, rypińskiego oraz włocławskiego.

Dyplomy wręczała Maria Mazurkiewicz - zastępca Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Z naszej szkoły stypendium otrzymały :

Kamila Błaszkiewicz (Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji) oraz Izabela Pietrkiewicz (Technikum Architektury Krajobrazu). Dziewczynom podczas gali towarzyszył Pan Dyrektor. Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!

• Grupa wojskowa

16.12.2022

W dniach 9-10 grudnia 2022 roku, grupa wojskowa będąca pod opieką Pana Pawła Brudzyńskiego miała okazję uczestniczyć w szkoleniu. Ćwiczenia wojskowe odbywały się w porze nocnej.

• Dziękujemy

15.12.2022

W sobotę 10 grudnia rozpoczął się "weekend cudów", czyli finał charytatywnej akcji, podczas którego wolontariusze rozwozili osobom potrzebującym paczki. Nasza społeczość szkolna też miała w tym swój mały udział, wyrazem czego jest podziękowanie.

• Tradycyjne nakrycie stołu Bożonarodzeniowego

15.12.2022

Dnia 08.12.22 r w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs świąteczny pt. " Tradycyjne nakrycie stołu Bożonarodzeniowego". W konkursie wzięli udział uczniowie z : ZST w Lipnie, ZS w Skępem, ZS CKZ w Grubnie, ZS CKR w Bydgoszczy, ZS CKR w Powierciu, ZS CKR w Studzieńcu oraz z naszej szkoły. Drużyny wykazały się znajomością zasad nakrywania stołu, dobrą organizacją pracy, kreatywnością, pracowitością. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.

• Partnerzy

Niedziela 05.02.2023