• Spółdzielnia Uczniowska Cukierek

• Uczniowie wraz z opiekunem prowadzą swoją własną działalność. W ten sposób uczą się przedsiębiorczości, księgowości oraz zarządzania. W ramach spółdzielni w szkole działa sklepik szkolny, w którym pracują członkowie „Cukierka”. Dzięki tej inicjatywie uczniowie mogą codziennie zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szkolne, napoje i żywność. Spółdzielnia współpracuje ze stołówką szkolną. W ten sposób uczniowie mogą codziennie kupować pyszne, domowe kanapki przygotowywane przez panie kucharki oraz produkty cukiernicze. Rozwój innowacji jest możliwy dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej w Krakowie oraz szkoleniom, w których uczestniczą opiekunowie spółdzielni. Uczniowie już po roku pracy, cieszą się wynikami finansowymi swojej działalności, które uchwałą zarządu zostaną wykorzystane na potrzeby szkoły.